קיימים מספר דרגות של אחריות על נזקים מצד הפוגע. מדרג זה מתחיל מהמקרה הקל ביותר בו לכאורה לפוגע לא הייתה אחריות על מעשיו ועד לדרגות החמורות יותר של פגיעה שנובעות מרשלנות או עוולה מכוונת. על מנת לעמוד על היקף הפיצוי שיש לשלם לאדם כזה או אחר שניזוק. מעבר לנזק הישיר, המאפיין מקרה כזה או אחר, יש לנסות ולהוכיח גם את קיומם של נזקים משניים, עקיפים, שהתרחשו כתוצאה מאירוע הנזיקין.

במידה ואדם נמצא אשם בעבירה על דיני נזיקין, הוא יידרש לרוב לשלם פיצוי כספי, על פי אומדן הנזק שנקבע, למעט מקרים בהם קבע המחוקק פיצוי בצורת עונש. פיצויי הנזיקין אמורים ברמה העקרונית, עד כמה שניתן, להשיב את מצבו של הנפגע למצב המקורי בו היה לפני הפגיעה. הפיצויים, מעבר לנזק הישיר שנגרם, ישקפו כאמור את הנזקים הנלווים שיכולים לבוא בשלל צורות כגון אובדן ימי עבודה, החזרים על הוצאות רפואיות וכיו”ב.

כיצד משרדי יכול לסייע לכם?

משרדנו מתמחה בתחום דיני נזיקין, ומטפל בשורה ארוכה של תביעות ותחומים:

  • תביעות ביטוח
  • תאונות דרכים
  • נזקי רכוש
  • רשלנות רפואית
  • תאונות עבודה
  • ביטוח לאומי
  • תביעות מול משרד הביטחון

דינים אלו עוסקים בסיטואציות משפטיות הכרוכות במצב בו אדם ניזוק בגוף או ברכוש ותובע על כך פיצוי מן הצד הפוגע. מומחי משפט הנדרשים לסוגיית דיני נזיקין ינסו לעמוד על שני סוגיות עיקריות – האם גרימת הנזק אכן מוטלת על כתפיו של הפוגע לכאורה? ומהו הוא היקף הפיצוי המשקף את הנזק שנגרם. לכאורה סוגיה פשוטה, אולם בפועל הערכת הפיצויים והוכחת האחריות על הנזק היא מלאכה מסובכת המושפעת מדינים, פסיקות שונות, ותקדימים משפטיים הדורשת את טיפולו של מומחה דיני נזיקין, עם רקורד מרשים של הצלחות בתחום.

המחלקה מנהלת תיקים רבים בבתי משפט בכל הארץ ופועלת בשיתוף פעולה עם שורה ארוכה של רופאים בכירים ומומחי ביטוח. 
מאחורינו ניסיון של טיפול משפטי במאות תיקי נזיקין, שנסגרו בהצלחה מבחינת לקוחותינו.
אל תתפשרו על פחות מייצוג משפטי הולם של מומחה דיני נזיקין – ייצוג משפטי של מומחה שמאחוריו ניסיון עשיר בתחום
יבטיח לך את שמירת זכויותיך, והשבת פיצויים הולמים על כל נזק שנגרם לך